Taşımacılık Sektöründe 16 Yıllık Tecrübe

Zirve Nakliye

Zirve Nakliye olarak, 2004 yılından bu yana Türkiye’nin her şehrine hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında; şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, iş yeri ve ofis taşımacılığı, fabrika ve depo taşımacılığı, asansörlü nakliyat gibi hizmetler yer almaktadır. Türkiye’nin önce ve köklü ev ve ofis nakliye şirketlerinden biridir.

Zirve Nakliye hizmetinin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Çalışanlarımızın yeteneklerinden ve gücünden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliğinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı yaratmak kuşaklar boyu Zirve Nakliye devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Zirve Nakliye geleceğini, üstünlükler sağlayacak şekilde planlarken, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak üzere gerekli yatırımları da gerçekleştirmektedir. Evden eve, ofisten ofise taşınma işinde hizmetin kalite çıtasını yükseltmek için araç filosu, ev ve ofis nakliyat hizmeti için gerekli üst teknolojiyi yakalamak için, müşteri ihtiyaçları ve zamanın gerekliliklerine göre sürekli yenilenir.

Hizmet Politikamız

“Yurtiçi Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Paketleme ve Depolama” hizmetleri sunan Zirve Nakliye müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almıştır. Tüm müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı sürdürmektedir.

Bu doğrultuda; müşteri şikâyetlerinin sürekli iyileştirme için bir araç olduğunu kurum kültürü olarak benimsemiş ve şikâyetlerin etkin bir şekilde ele alınması için personelimizin eğitimi sürekli hale getirilmiştir.

Müşteri şikâyetinin giderilmesi için tüm birimler işbirliği halinde olup, gerekli yazılım, donanım, yasal güvence ve altyapı sağlanmaktadır.

Zirve Nakliye; müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiğini, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığını, yasal şartlara ve kalite politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiğini, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığını taahhüt etmektedir.

BU TAAHÜTLE;

  • Müşteri şikâyetlerini almak için etkin ve verimli yöntemleri uygulamak,
  • Müşteri şikâyetlerini almak çözmek ve kesin olarak çözüme kavuşturmak için personeli teşvik etmek,
  • Müşteri şikâyetlerini hem personel hem hizmet açısından iyileştirme amaçlı olarak kullanmak,
  • Şikâyetlerin ele alınması, çözülmesi ve müşterinin bilgilendirilmesi ile ilgili yazılı yöntemler oluşturmak ve tüm çalışanların bu yazılı yöntemlere uymasını sağlamak,
  • Müşteri şikâyetlerinin ele alınması ile ilgili gerekli olan kaynak ve eğitimi sağlamak,
  • Müşteri memnuniyet sistemimizi sürekli iyileştirmek.